Milletimizin Duasıyla…

Ana Sayfa » VİDEO GALERİSİ » Benim Videolarım » Milletimizin Duasıyla…

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Murat Ellibeş, darbe girişimi sırasında darbeci askerler tarafından ateş edilmesi sonucu karnına isabet eden kurşunla yaralandı.
Darbe girişiminde bulunulduğu geceden bu yana İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekte olan Komiser Murat Ellibeş, sağlığına kavuşarak dün taburcu edildi. Hastaneden Kocaeli’ne getirilen Ellibeş’in bulunduğu ambulânsa polis araçları eskortluk yaptı.

Gölcüklüler’i duygulandıran konvoy
Gölcük Amirâl Sağlam Caddesi’ne girildiğinde, polis araçları ve ambulâns sirenlerini; konvoya katılan diğer araçlar da klâksonlarını çaldı.
Konvoy, polisin, Şehitler Mahallesi, Şehitler Caddesi, 364. Sokak adresindeki evine doğru yol alırken; vatandaşlar da, araçların Gölcük caddelerindeki ilerleyişini ilgiyle izledi.
Yaralı komiserin geldiğini duyan çok sayıda yakını ve vatandaş da, ‘geçmiş olsun’ ziyareti için evine akın etti.
Ellibeş’i taşıyan ambulâns, oturdukları apartmana yanaştığında, kapının önünde kurban kesildi. Dualar eşliğinde, ambulâstan evine alınan Murat Ellibeş’in duygulu anlar yaşadığı görüldü.
Evinde; annesi, eşi, çocukları ve yakınlarıyla hasret gideren Ellibeş, sağlığının iyi olduğunu belirterek; Gölcüklüler’e teşekkür etti…

  • Murat ELLİBEŞ"Bir gül kadar güzel ol; ama dikeni kadar zalim olma. Birine öyle bir söz söyle ki ; ya yaşat ya da öldür; ama asla yaralı bırakma"
  • Murat ELLİBEŞKrallar yorgun düşünce maymunlar kendini kıral ilan ederler.... Ama şunu hiç unutmazlar kıralların gidişi zor dönüşü efsane olur..!
  • murat ellibeşßen kimsenin Canını Yakmadım Onlar Benim Ateş Olduğumu Bile Bile Geldiler.
  • yonetimhata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır. Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır! - Yunus Emre

FACEBOOKTA